טל קורן קוסמטיקה רפואית
 
מגוון טיפולי יופי וקוסמטיקה תחת קורת גג אחת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי פנים

 
 
 
 
 
12307606_556070707876606_5525643940916767483_o
 
 
 
 
 
 
טיפולי אקנה - לפני
 
טיפולי אקנה - אחרי
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טל קורן, קוסמטיקאית רפואית מעל ל 20 שנה, מעניקה בקליניקה שלה מגוון רחב של טיפולי פנים בהתאם לסוג העור ובעיותיו.
טל' 0522741106 - ניתן לשלוח הודעה לווטסאפ 24/7 (ארלוזורוב 30 רמת גן)

* טיפול פנים קלאסי הכולל ניקוי עמוק של קומודונים/שומנים מחיר 250שח
*טיפול לריענון העור והחדרת לחות מחיר - 250ש"ח.
* טיפול פנים לעור מבוגר/יבש-מזולייט מחיר 250שח.
* טיפול לאקנה
/שמן בעייתי הכולל ניקוי עמוק וייבוש הפצעים בשילוב פוטו תרפי, במחיר 250שח.
* טיפול פיגמנטציה-הבהרת כתמים בפנים, פילינג לחידוש והצערת העור, מזותרפיה 390שח - בחורף!

לפירוט סוגי הטיפולים נא לגלול מטה:


* טיפול פנים קלאסי: לעור רגיל/מעורב בדרך כלל. טיפול הכולל ניקוי עמוק של שומנים/קומודונים, פילינג לריענון העור ומסיכת הרגעה זמן: כשעה.

*טיפול החדרת לחות:
טיפול פנים לריענון העור המשלב פילינג והחדרת לחות באמצעות עיסוי. זמן: כשעה.

* טיפול פנים לעור מבוגר/יבש-מזולייט: פילינג להחייאת העור, החדרת לחויות וויטמינים באמצעות עיסוי ומכשיר אולטרסוניק (אולטרסאונד). מסיכת ויטמינים ולחות מרוכזת בסיום הטיפול. זמן: כשעה.

* טיפול לאקנה ולשמן בעייתי: בטיפול מנקזים את הפצעים ומייבשים אותם. משולב בקרני אור ופילינג המסייעים להפסקת ההליך הדלקתי בעור. שיפור ניכר כבר מהטיפול הראשון.
מהו אקנה: זהו בעצם שמו של החיידק האחראי לדלקת שנוצרת בבלוטות החלב ובזקיקי השיער, והגורם לפצעים בפנים. האקנה מאפיין בעיקר את גיל ההתבגרות אך מופיע גם בגילאים המבוגרים יותר. האקנה קשור למצב ההורמונלי בעיקר של גיל ההתבגרות ומקושר גם למתח נפשי ולהיפראקטיביות של בלוטות החלב. הן מפרישות כמות גדולה מידי של חלב שסותם את הנקבוביות וגורם לדלקות. באמצעות הטיפול הקוסמטי במכון והשימוש בתכשירים מתאימים בבית, ניתן לשפר את מראה העור ולהפחית באופן משמעותי את היווצרות הפצעים. מחיר הטיפול-250שח. זמן: כשעה.


*טיפול לפיגמנטציה-הבהרת כתמים בפנים: משולב פילינג קוסמטי רפואי להבהרת כל סוגי הכתמים בעור. טיפול זה נעשה בחורף בלבד ומתאים לכל סוגי הפיגמנטציה וגווני העור. ניתן לראות את השיפור במראה הכתמים כבר לאחר הטיפול הראשון.
ישנם סוגים שונים של כתמים: כתמי שמש שהם הנפוצים ביותר, כתמים הורמונליים כתוצאה מהריון תרופות וכו' וישנם גם כתמי גיל / זיקנה. ניתן לטפל בכל סוגי הכתמים אך ישנם כתמים עקשנים שלוקח זמן רב יותר להבהירם ולעומתם ישנם כתמים הנעלמים מהר יותר. גם כאן להצלחת הטיפול חשוב לשלב בבית מריחת חומרים מדכאי מלנין ו / או מקלפים, בהתאם לסוג העור והכתם. . מחיר הטיפול-390שח


*פילינג לחידוש והחייאת מרקם העור- זהו טיפול הנעשה בחורף בעיקר ומטרתו לחדש ולרענן את מראה העור. זהו פילינג קוסמטי רפואי הגורם לקילוף של העור. לאחר הקילוף העור נראה חלק וזוהר יותר. מחיר הטיפול-390שח

לתאום תור:

0522-741106 טל קורן - ניתן לשלוח הודעה לווטסאפ 24/7

ארלוזורוב 30 רמת גן (קווי אוטובוס: 61,161,65, לרדת בתחנה של גן הקופים)