טל קורן קוסמטיקה רפואית
 
מגוון טיפולי יופי וקוסמטיקה תחת קורת גג אחת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי פנים

 
 
 
 
 
12307606_556070707876606_5525643940916767483_o
 
 
 
 
 
 
טיפולי אקנה - לפני
 
טיפולי אקנה - אחרי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טל קורן, קוסמטיקאית רפואית מעל ל 20 שנה, מעניקה בקליניקה שלה מגוון רחב של טיפולי פנים בהתאם לסוג העור ובעיותיו.

* טיפול פנים קלאסי הכולל ניקוי עמוק של קומודונים ושומנים במחיר 250שח.
* טיפול לאקנה
/שמן בעייתי הכולל ניקוי עמוק וייבוש הפצעים בשילוב פוטו תרפי, במחיר 250שח.
* טיפול פילינג לחידוש העור, מזותרפיה והבהרת כתמים: 390שח

לפירוט סוגי הטיפולים נא לגלול מטה:


* טיפול לאקנה ולשמן בעייתי - טיפול זה משולב בקרני אור (פוטותרפי) ופילינג המסייעים לייבוש הפצעים ולהפסקת ההליך הדלקתי בעור. שיפור ניכר כבר מהטיפול הראשון!
מהו אקנה: זהו בעצם שמו של החיידק האחראי לדלקת שנוצרת בבלוטות החלב ובזקיקי השיער, והגורם לפצעים בפנים. האקנה מאפיין בעיקר את גיל ההתבגרות אך מופיע גם בגילאים המבוגרים יותר. האקנה קשור למצב ההורמונלי בעיקר של גיל ההתבגרות ומקושר גם למתח נפשי ולהיפראקטיביות של בלוטות החלב. הן מפרישות כמות גדולה מידי של חלב שסותם את הנקבוביות וגורם לדלקות. באמצעות הטיפול הקוסמטי במכון והשימוש בתכשירים מתאימים בבית, ניתן לשפר את מראה העור ולהפחית באופן משמעותי את היווצרות הפצעים.


* טיפול פנים קלאסי:
לעור רגיל/מעורב בדרך כלל. טיפול הכולל ניקוי עמוק של שומנים/קומודונים. פילינג לריענון העור והחדרת ויטמינים ולחות בהתאם לסוג העור.

* מזותרפיה - ממצק עור מקומט ועייף ונותן לו מראה רענן וצעיר יותר. מחליק ומטשטש צלקות.
כיצד זה נעשה: ישנן שתי דרכים עיקריות: עם מכשיר ובתכשיר.
עם מכשיר: שורטים את העור באופן עדין עם קבוצת מחטים המחוברות יחדיו, וכתוצאה מכך העור שנכנס "לסטרס" דואג לתקן את עצמו ולבנות ריקמה חדשה חלקה יותר.

עם תכשיר: חומר צימחי העשוי מאבני רובי המוחדר לתוך העור בצורת עיסוי ויוצר דלקת המעוררת את העור להתחדש ולשפר את מרקמו.

*הבהרת כתמים /טיפול בפיגמנטציה - משולב פילינג צימחי ופוטו תרפי להבהרת כל סוגי הכתמים בעור. טיפול זה נעשה בחורף בלבד ומתאים לכל סוגי הפיגמנטציה וגווני העור. ניתן לראות את השיפור במראה הכתמים כבר לאחר הטיפול הראשון.
ישנם סוגים שונים של כתמים: כתמי שמש שהם הנפוצים ביותר, כתמים הורמונליים כתוצאה מהריון תרופות וכו' וישנם גם כתמי גיל / זיקנה. ניתן לטפל בכל סוגי הכתמים אך ישנם כתמים עקשנים שלוקח זמן רב יותר להבהירם ולעומתם ישנם כתמים הנעלמים מהר יותר. גם כאן להצלחת הטיפול חשוב לשלב בבית מריחת חומרים מדכאי מלנין ו / או מקלפים, בהתאם לסוג העור והכתם. טיפול זה נעשה בעיקר בחורף.

*פילינג צמחי לחידוש והחייאת מרקם העור- זהו טיפול הנעשה בחורף בעיקר ומטרתו לחדש ולרענן את מראה העור. החומר הוא צימחי ואין לו תופעות לואי מלבד קילוף מתון של העור. לאחר הקילוף העור נראה חלק וזוהר יותר. טיפול זה נעשה בעיקר בחורף.

לתאום תור:

0522-741106 טל קורן (ניתן גם לשלוח הודעה לווטסאפ)

ארלוזורוב 30 רמת גן (קווי אוטובוס: 61,161,65, 23 לרדת בתחנה של גן הקופים)