טל קורן קוסמטיקה רפואית
 
מגוון טיפולי יופי וקוסמטיקה תחת קורת גג אחת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איפור קבוע טל קורן כבר מעל ל 20 שנה, דוגמאות מעבודות:

 
גבות בכל השיטות במחיר מבצע: 850ש"ח (עד 6 תשלומים שוים: 141X6ש"ח)
 
 
 
 
שיטת השיערה 44
 

גבות בכל השיטות במחיר מבצע: 850ש"ח (עד 6תשלומים שווים: 6X141שח)

 
 
 
 
 

גבות בכל השיטות במחיר מבצע: 850ש"ח (עד 6 תשלומים שווים: 141שח 6X)

 
 

גבות בכל השיטות במחיר מבצע: 850ש"ח (עד 6 תשלומים שווים: 141ש"ח 6X)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גבות בכל השיטות במבצע! 850ש"ח (עד 6 תשלומים שווים: 141שח6X)

 
 
 
כמה פעמים בזמן האחרון התעוררת בבוקר והגעת למסקנה שנמאס לך לצייר את הגבות עם עיפרון? לא תמיד זה יוצא טוב וצריך למהר כדי לא לאחר לעבודה או לבתי הספר של הילדים.. אם זה המצב הרי שאיפור קבוע יפתור לך את הבעיה. לא צריך יותר להתעסק עם העיפרון והגבות תמיד נראות טוב. ישנן שתי שיטות עיקריות: שיערה והצללה או בשמה החדש הפודרה.

בשיטת השיערה מציירים שיערות במיוחד באזורים בהן השיער דליל. משתמשים בגוון הדומה לצבע השיערות שבגבה כדי שזה יראה טבעי. זה מחזיק בין שנה ל 3 שנים, תלוי בעיקר בגוון בו משתמשים. כמובן שככל שהגוון יהיה כהה יותר, זה יחזיק יותר זמן, אך גם יראה פחות טבעי בדרך כלל.

שיטת הפודרה: זוהי בעצם שיטת ההצללה החדשה. צובעים את כל הגבה בצבע רקע עדין, לא כהה מידי, שיראה טבעי. בחירת הצבע נעשית בהתאם לגוון העור והשיער. שיטת העבודה היא בעיקר נקודות קטנות וצפופות. צבע הרקע נותן מראה של גבה מלאה יותר בשיער.

שיטת ההצללה או בשמה החדש: שיטת הפודרה, ראי הסבר קודם.


שיטת המיקרובליידינג: שיטת השיערה-מכנית. ציור שיער בגבה באופן מכני ולא חשמלי, כפי שהיה נהוג במהלך השנים. שיטה חדשה וטבעית יותר. עבודה יותר איטית המתאימה בעיקר לגבות שיש בהן שיער.איפור קבוע לשפתיים אייליינר פטמות וצלקות:

כשהשפתיים חיוורות ניתן להדגישן בצבע מלא על כל השפה או מסביב-קונטור. כשהשפה דקה ניתן גם לעבות אותה.
את קו האייליינר ניתן לצייר מעל העפעף העליון או מתחת. במקרים של עין קטנה ושקועה, ניתן להדגיש בעליון וגם בתחתון. אפשר גם לתת מראה של ריסים מלאים באמצעות מתיחת האייליינר קרוב לקו שלהם.
במקרים של פטמות חיוורות ניתן למלאן בצבע ולתת להן מראה מודגש.
במקרים של צלקות
ניתן לטשטש אותן ולעיתים להעלימן כלל, באמצעות צבע בגוון העור או השיער (תלוי במיקום הצלקת..).

חשוב לדעת: מספר הטיפולים משתנה מלקוחה אחת לשניה. הדבר תלוי במידת קליטת הצבע לתוך העור. בדרך כלל שני טיפולים יספיקו, אך ישנן כאלה שיצטרכו יותר טיפולים. המחיר 850שח כולל את כל הטיפולים הנדרשים בהפרש שלכחודש בניהם, עד לקליטה מיטבית של הצבע בעור. כמו כן איפור קבוע מחזיק בדרך כלל בין שנה לשנתיים. יש מיקרים כמו באייליינר שמחזיק גם 10שנים ויותר-כמובן בגוון בהיר יותר שדהה במהלך השנים. במקרים של קונטור/מילוי שפתיים, יש סיכוי שיצאו פצעים (הרפס) באזור שמסביב לשפתיים ובמקרים חמורים ונדירים יותר, אפילו בפנים. זה קורה בעיקר אצל נשים שסובלות מבעיה זו, אך עלול גם לקרות לכאלו שמעולם לא סבלו מכך. ברוב המקרים ניתן למנוע זאת ע"י נטילת כדורי זובירקס, באישור רופא כמובן, כמה ימים לפני הטיפול ואלי גם לאחריו (עפ"י החלטת רופא). כ"כ צריך למרוח זובירקס לאחר הטיפול למשך כשבוע. לא תמיד הטיפול המקדים מצליח למנוע את התפרצות ההרפס - דבר שצריך לקחת בחשבון. כ"כ בשפתיים ישנם יותר תאי שומן ולכן בד"כ דרושים יותר טיפולים לקליטה מיטבית של הצבע.

* הצבעים של האיפור הקבוע הם מינרלים והשיטה היא בעצם סוג של קעקוע אך עדין יותר מהקעקוע הרגיל. הצבעים מאושרים על ידי ה FDA האמריקאי וההליך עצמו נעשה כבר עשרות שנים בארץ וגם בחול'.

גבות בכל השיטות במבצע 850שח, עד 6 תשלומים שווים באשראי 141X3שח

* לקביעת תור: 0522-741106 טל קורן (ניתן גם לשלוח הודעה לווטסאפ)

ארלוזורוב 30 רמת גן (קווים: 61, 23, 161, 65. לרדת בתחנה של גן הקופים)

לטישטוש צלקות באיפור קבוע לחץ
כאן